O nas

Home O nas
O nas
Agencję nieruchomości Białe Lwy stworzyła grupa aktywnych, kreatywnych osób, wyznających wspólne wartości, dla których w biznesie, poza zyskiem, liczy się człowiek - jego rodzina, rozwój, cele, plany, idee i dążenia.

Jesteśmy firmą, która poza oczywistym profesjonalizmem
i zaangażowaniem stawia na prawdziwą relację z drugim człowiekiem, czy to klientem, współpracownikiem czy usługodawcą.

Za każdą transakcją stoi jakaś historia – powiększenie rodziny, przeprowadzka do innego miasta, rozwód i podział majątku, konflikt czy nowy związek inwestycje, ambicje i wiele, wiele innych. Staramy się jak najlepiej zrozumieć sytuację, emocje i dylematy naszych klientów, bo tylko wtedy będziemy w stanie realnie im pomóc – a to nasz cel. Zadowolony klient to zawsze nasz największy sukces.

Nasz zespół tworzą ludzie z różnymi doświadczeniami zawodowymi, z różnych środowisk i różnych krajów. To ogromy potencjał, z którego chętnie czerpiemy wzajemnie dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami. Wspieramy się i pomagamy sobie.  Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zdecydowanie lepiej obsługiwać naszych klientów i zwyczajnie lepiej nam się pracuje!

Jeśli zaciekawiła Cię nasza historia i czujesz, że chciałbyś zostać częścią naszego teamu, a nieruchomości mogą zostać Twoją pasją – śmiało aplikuj!

A może działasz już w branży, chciałbyś szybciej się rozwijać i więcej zarabiać. Sprawdź, może jesteśmy dobrym wyborem?

100 +
aktualnych ofert w bazie
100 +
mkw. powierzchni biura
100 +
doradców ds. nieruchomości
O nas

Nasza misja

Zapewnienie klientom właściwego poziomu usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami poprzez nasze zaangażowanie, ścisłą współpracę oraz wykorzystanie szerokiej wiedzy i doświadczenia.

Zapewnienie agentom / doradcom przyjaznego środowiska pracy, przestrzeni do rozwoju osobistego, edukacji i realizacji ich celów poprzez liczne szkolenia, wsparcie mentorskie oraz efektywną
współpracę w ramach biura.

Praca na rzecz poprawy wizerunku agenta nieruchomości na rynku polskim poprzez dbałość o jakość świadczonych usług, promowanie realizacji transakcji na rynku nieruchomości za pośrednictwem agentów / doradców, aktywną działalność w organizacjach i stowarzyszeniach branżowych, działania promocyjne i PR.

Nasze wartości

 • Komunikacja

  Stawiamy na otwartą komunikację z klientami, innymi agentami, przedstawicielami branży współpracujących, itp.
 • Zaufanie

  Wierzymy, że podstawą owocnej współpracy jest zaufanie, dlatego darzymy nim naszych klientów i robimy wszystko, by nie zawieść zaufania pokładanego w nas
 • Zaangażowanie

  Zawsze angażujemy się w nasze transakcje i robimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najszybciej doszło do ich finalizacji
 • Współpraca

  Aby jak najlepiej zrealizować transakcje na każdym ich etapie aktywnie współpracujemy z naszymi klientami, ale też innymi agencjami, doradcami finansowymi, home stagerami, fotografami, itp.
 • Win-win (wygrany-wygrany)

  Głęboko wierzymy, że tylko takie rozwiązanie ma w biznesie sens

Opinie naszych Doradców

Nasz zespół

Poznaj nasz zespół

Aby nasi Doradcy ds. nieruchomości mogli się skupić na pozyskiwaniu i obsłudze klientów – serwis back ofice’owy zapewnia nasz zespół:

Menedżer biura
Agnieszka Wąsik
Menedżer ds. admininstracyjnych
Marketing