Współpraca

Home Współpraca

Co oferujemy?

Aktywne szkolenia

Aktywne programy szkoleniowe dotyczące branży nieruchomości i rozwoju osobistego, w tym pogram autorski dla nowych agentów SMART Agent oraz wiele szkoleń i warsztatów podnoszących kwalifikacje.

Przyjazne narzędzia

Przyjazne narzędzia i dobre warunki pracy w biurze w Warszawie (blisko stacji metra). Dostęp online do systemów i narzędzi wspierających pracę Doradców ds. nieruchomości.

Mentoring i coaching

Coaching, a dla osób nowych w branży program mentorski.

Wysokie prowizje

Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty o prowizje (jedne z najwyższych w tej branży na polskim rynku).

Pełne wsparcie

Wsparcie administracyjne, technologiczne i marketingowe

Możliwości rozwoju

Możliwość rozwoju, budowania zespołów sprzedażowych, specjalizacji. Możliwość uczestnictwa w unikatowym programie rozwoju dla inwestorów i przyszłych inwestorów - uczymy nie tylko jak zarabiać na nieruchomościach, ale też jak w nie inwestować.

Co potrzebujesz na tym stanowisku:

Zaangażowanie w pełnym wymiarze godzin

Chęć do rozwoju i osiągania wyznaczonych sobie celów

Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

Gotowość do prowadzenia własnego biznesu w nieruchomościach

Nastawienie na ludzi i rozwiązywanie ich problemów

W przypadku osób z województwa pomorskiego co najmniej roczne doświadczenie w branży

Pozytywne podejścia do życia

Gotowość do nauki i uczestnictwa w szkoleniach

6 kluczowych powodów, dla których warto z nami współpracować

Poniżej znajdziesz 6 najważniejszych powodów, dla których warto zostać Doradcą ds. nieruchomości Białe Lwy. Ale jest ich dużo więcej. Aplikuj i umów się na rozmowę.

Partnerstwo
Nasi Doradcy są naszymi partnerami biznesowymi. Są naszymi Klientami, dla których przygotowujemy najlepszą obsługę i wsparcie, aby z kolei oni mogli skupić się na jak najlepszej obsłudze swoich klientów (kupujących i sprzedających) i przeznaczać większość czasu na produktywne działania a nie administrację. To nasi Doradcy wskazują nam kierunki rozwoju i rozszerzanie zakresu usług, jakie im zapewniamy. Naszym zadaniem jest pomoc w jak najefektywniejszym rozwoju biznesu naszych partnerów, dlatego pomagamy im w wyznaczaniu i realizacji ich celów czy rekrutacji i szkoleniu członków ich zespołów. Sukces każdego z naszych Doradców jest naszym sukcesem!
Szkolenia
Uważamy, że szkolenia są naszą bardzo mocną stroną. Korzystamy z własnych, autorskich programów szkoleniowych uporządkowanych na kilku poziomach kwalifikacyjnych. SMARTAgent to program dedykowany dla nowych osób w branży oraz wszystkich tych, którzy chcą uporządkować posiadaną wiedzę o nieruchomościach. Kolejne kroki w rozwoju wspierają programy MEGAAgent, TOPAgent i TOPLeader. Każda osoba, która dołącza do zespołu Białe Lwy może uczestniczyć w programie coachingowym prowadzonym przez Menedżera ds. rozwoju. lub w programie mentorskim z doświadczonym Doradcą, które są w szczególności dedykowane są osobom spoza branży oraz agentom z krótkim stażem. Ponadto jesteśmy organizatorem szkoleń prowadzonych przez uznane osobowości w branży z dedykowanymi programami dla naszego zespołu.
Atrakcyjne rozliczenia
Stawiamy przede wszystkim na przejrzysty i jasny system rozliczeń, w którym nasi Doradcy są wynagradzani adekwatnie do zaangażowania i skuteczności swoich działań. System prowizyjny, który proponujemy należy najprawdopodobniej do najatrakcyjniejszych w branży na krajowym rynku pośrednictwa. W zależności od poziomu osiągniętych obrotów nasi Doradcy zatrzymują 60% do 90% wygenerowanych przychodów, bez konieczności wnoszenia stałych, obowiązkowych obciążeń na rzecz biura. Nikt nie czeka do 10. czy 15. na wypłatę - płatności dokonujemy na bieżąco i najczęściej w ciągu 48h należne pieniądze są na kontach naszych Doradców. Certyfikat Wiarygodności wydany przez BIG Info Monitor gwarantuje, że nasze rachunki płacimy na czas.
Marketing Białe Lwy
Marketing
Są pewne usługi, bez których nie da się funkcjonować w nieruchomościach, ani w biznesie, jak np. marketing. Dobry marketing nie jest tani, ale dzięki skali działania możemy korzystać ze świetnych rozwiązań w rozsądnych kosztach. Promocja ofert na wiodących portalach ogłoszeniowych, promocja ofert i współpraca w MLS, strona biura z podstroną każdego z Doradców, spacery 3D czy kampanie w social mediach - to podstawa, którą zapewniamy. Dodatkowo wspieramy naszych Doradców w prowadzeniu ich osobistych kampanii promocyjnych i budowaniu ich personal brandingu, a także dostarczamy sprawdzonych wykonawców i dostawców usług z zakresu promocji i marketingu, którzy obsługują naszych Doradców na korzystnych warunkach.
Biuro
Nasze biuro zlokalizowane jest na Mokotowie, kilka minut spacerem od stacji metra czy innych środków komunikacji miejskiej. Dla zmotoryzowanych mamy dostępne miejsca parkingowe. W biurze czekają komfortowe miejsca pracy dla Doradców oraz miejsca na spotkania z Klientami. W przerwach od pracy można skorzystać z zaplecza socjalnego z wyposażoną kuchnią a także napić się pysznej kawy. Do dyspozycji naszych Doradców jest wykwalifikowany zespół personelu back office’owego - zapewniający zaplecze administracyjne, doradztwo i konsultacje, i co ważne rozwiązujący problemy naszych Doradców związane z bieżącą pracą. Nasze biuro znajduje się także w przestrzeni wirtualnej. Korzystanie z narzędzi czy wzorów dokumentów jest możliwe z dowolnego miejsca na świecie, a wszystkie spotkania i szkolenia są dostępne także online.
Doświadczenie
Osoby zarządzające w Białe Lwy mają wieloletnie doświadczenie w nieruchomościach, inwestowaniu i biznesie. I chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Organizujemy cotygodniowe spotkania szkoleniowo - dyskusyjne, dzięki czemu nasi Doradcy mogą podnosić swoje umiejętności związane z inwestowaniem i budowaniem dochodu pasywnego. Wspieramy i szkolimy także w obszarach związanych z pośrednictwem, nieruchomościami i obsługą klientów.

Twoja kariera w nieruchomościach, nasze wsparcie